ARS GARAJ International

24 yıldır otomobil serbest ithalat sınıfında yer alan firmamız motorlu araçların ithalatını, alım ve satımını ve bu hizmetlerin yanında 2013 yılında TİPTOP adıyla oto kuaför, detaylı temizlik ve yıkama hizmetleri vermeye başlamıştır.

'Sürekli öğrenme, sürekli gelişme' düşüncesini kendisine ilke edinen firmamız kurulduğu günden bu yana hedeflerine izlediği kalite politikası ve uyguladığı kalite sistemi ile ulaşmıştır.
 
Showroommuzda, hayalinizin ötesindeki araçları her zaman satın almaya hazır stoğumuzda bulabilir tutkusu olduğunuz araçları firmamızda satın alabilir veya alış veriş yapmaksızın showroomuzu ziyaret ederek güleryüzlü satış elemanları tarafından karşılanarak istediğiniz her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamız sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Tiptop Oto Kuaför ile artık mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşacaksınız.


Araç temizlik, bakım ve koruma hizmetlerinin Türkiye standartlarında sunulduğu, profesyonel, eğitimli personelin çalıştığı, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti prensiplerinin esas alındığı modern Tiptop Oto Kuaför Uygulama Merkezi siz müşterilerimizin hizmetinde.


Tiptop Oto Kuaför, stratejik düşüncenin hakim olduğu, kararların hızla alındığı, proaktif ve iletişime açık bir yönetim tarzı ile takım ruhu ve biz bilinci içerisinde hareket eden çalışanların oluşturduğu sinerjinin, yüksek performans ve mükemmel hizmete dönüştüğü bir markadır.